24 październik 2023

Oszukany 53-latek zamiast drona otrzymał rolkę od folii

zdjęcie: Oszukany 53-latek zamiast drona otrzymał rolkę od folii / fot. KPP Mońki
fot. KPP Mońki
Oszuści nie odpuszczają. Tym razem w ich sidła wpadł mieszkaniec powiatu monieckiego. Mężczyzna chciał kupić w internecie drona. Kiedy znalazł interesującą ofertę, wpłacił od razu całość kwoty. Zamiast zamówionego towaru otrzymał w przesyłce z rolkę od folii. W efekcie mężczyzna stracił blisko 700 złotych.
REKLAMA

Do monieckich policjantów zgłosił się mężczyzna, który został oszukany podczas zakupów przez internet. Z relacji 53-latka wynikało, że zainteresował się ofertą sprzedaży drona na jednym z portali ogłoszeniowych. Od razu wpłacił całość kwoty. Gdy rozpakował przesyłkę, okazało się, że zamiast drona w paczce znajduje się rolka od folii. Mężczyzna próbował skontaktować się ze sprzedawcą, ale ten usunął swoje konto. Wówczas 53-latek zrozumiał, ze został oszukany.

Policjanci ostrzegają przed oszustami wykorzystującymi internetowe portale sprzedażowe i przypominają:

pogoda Mońki
REKLAMA